Wedstrijd registratie via de website

Ter info:

Inschrijving van teams voor wedstrijden gaat voortaan via de website: registration.flyballdogs.be

De volgende contactpersonen zijn geauthoriseerd om teams te kunnen inschrijven:

Vereniging
Aarschotse Hondenvrienden
All-dog Center Zeebrugge 1234
All-dog Center Zeebrugge 1234
De Trouwe Hond Zottegem
Education Canine Ramillies
Flyball4Ever
Hasseltse Hondenschool
Hasseltse Hondenschool
Herleving Geraardsbergen HS
Holvensche Hondenschool
Holvensche Hondenschool
Hondenschool Easy Mechelen
KV Brabo vzw
KV Ponderoza
Limburgse Hondenschool Lihos
Lupus Hondenschool
Me and my Friend Brakel
Onze Trouwe Vriend Lummen
Trainingscentrum Dogs@work
Naam
Pelgrims, Sabrina  
Saedeleer, Yves  De
Baes, Wendy Den
Cooman, Etienne  
Winnepenninckx, Françoise  
Sampermans, Bruno  
Jansen, Anne  
Hermans, Stephanie  
Herregodts, Kathleen  
Pelcot, Vicky  
Hamers, Patrick  
Huysmans, Ludo  
Broux, Sabrina  
Schoenmaekers, Geert  
Goffings, Linda  
Claus, Sigrid  
Buelens, Jennifer  
Abrams, Sarah  
Maes, Davy  
Email
sabrina.flyballer@telenet.be
ydsdsy@gmail.com
wendydenbaes@gmail.com
etienne.cooman@telenet.be
f.winnep@gmail.com
bruno.sampermans@telenet.be
anne.jansen6@gmail.com
hermansstephanie@hotmail.com
kathleen.herregodts@telenet.be
flyball@hamers.be
flyball@hamers.be
ludo.bandits@gmail.com
info@thunderdogs.be
info@flyforever.be
goffingslinda@hotmail.com
sigrid_claus@hotmail.com
jennifer.beulens@telenet.be
abrams_sarah86@hotmail.com
maes.davy@telenet.be

Mocht bovenstaande lijst niet kloppen, of mocht je nog vragen hebben over hoe je moet inschrijven, bel dan 's avonds naar Theo Ekelmans: +31 6 21 27 45 93, of stuur een email naar theo@ekelmans.com

Theo :)

DSC_7266.jpg
DSC_9548.jpg
C9A75C3E-62F3-4E08-9D56-CE73A64254EB.jpg
:: Flyballdogs.be, powered by fast and loud doggies :) ::